Як мити металопластикові вікна

Погодьтеся, ніщо так не дратує, як брудні і заляпані металопластикові вікна: жирні плями на поверхні рами, каламутні розлучення на стеклах, забруднена фурнітура. До речі, для фурнітури забруднення будь-якого роду дуже шкідливі, так як сміття і пил порушують її нормальне функціонування. Тому регулярно мити металопластикові вікна просто необхідно. Втім, як і будь-які інші. Однак у випадку з металопластиковими вікнами потрібно врахувати деякі нюанси. Абразивні хімічні миючі засоби можуть пошкодити поверхню рами з ПВХ. І цей факт залишає не так вже й багато альтернатив для миття металопластикових вікон. Використовуйте тільки натуральні засоби типу розчину оцту і води, а результат закріплюйте полірувальним засобом для додання глянцю поверхні вікна.
Що Вам знадобиться:

Порохотяг
оцет
Поліроль для ПВХ
Маленька малярська кисть або губка
Ганчір’я для протирання
відро
Пляшка з розпилювачем
Очищувач для стекол
Паперові рушники
ІНСТРУКЦІЇ

  1. Відкрийте вікна, які Ви плануєте мити, і пропилесосьте отвір. Намагайтеся ретельно видаляти все сміття і грязь.
  2. Змішайте одну четверту чашки білого оцту з трьома чашками гарячої води. Суміш залийте в пляшку з розпилювачем.
  3. Розпорошите засіб на всі частини рами, а також в отвір Вашого металопластикового вікна. Залиште розчин на дві хвилини, а потім протріть всі елементи чистою вологою ганчіркою. Після висихання уважно огляньте рами на предмет подряпин, плям і відколів.
  4. Нанесіть поліроль для ПВХ за допомогою малярської кисті або губки. Особливу увагу приділяйте зонам з великими видимими плямами і подряпинами. Ця дія пожвавить старі вікна і додасть їм оновлений вигляд.
  5. Використовуйте поліроль згідно з інструкціями виробника. Ретельно видаліть надлишок кошти за допомогою вологого паперового рушника до того, як воно засохне.
  6. Закрийте вікна і нанесіть на скла миючий засіб. Витріть насухо паперовим рушником.

ПІДКАЗКИ
Мити металопластикові вікна потрібно три-чотири рази на рік.
Не використовуйте порошки та жорсткі щітки, так як вони можуть пошкодити поверхню металопластикового вікна.
Під час обробки вікна поліролью ретельно провітрюйте приміщення.
Оцет можна замінити лимонним соком.