Як обрати пластикові вікна

Вибір пластикових вікон — це серйозний захід, до якого потрібно поставитися уважно. Це стосується як самих вікон, так і їх постачальників.

Вибір компанії
В першу чергу необхідно обрати на фірму-постачальника. За думку фахівців, одним з найважливіших показників серйозності компанії є наявність офісу і стаціонарного телефону. При виборі компанії Відвідайте офіс, подивіться зразки і поспілкуйтеся з менеджерами.

Наступне: договір на виготовлення і установку пластикових вікон. Якщо компанія Его не надає — біжи, так як при його відсутності ви НЕ зможете захистити себе від можливих неприємностей. У договорі обов’язково має бути вказаний термін виготовлення, вартість конструкцій і робіт, вид профілю і фурнітури, а також всі реквізити виконавця. Простежте також, щоб були розписані гарантійні зобов’язання.

Вибір профілю
Наступний крок — вибір профілю. Зверніть увагу на виробника, кількість камер, якість і зовнішній вигляд конструкції. Німецькі профілі вважаються самими якісними, однак і вітчизняні виробники вже пропонують продукт, який відповідає всім вимогам, а також розрахований на наші широти. Що стосується кількості камер — тут складніше. Часто чути, що більша кількість камер робить металопластикове вікно краще. Однак для наших умов цілком достатньо 3-камерного профілю, так що не варто переплачувати.

При виборі пластикових вікон є ще одне питання — колір профілю. У більшості будинків стоять білі вікна, однак сьогодні компанії пропонують широкий вибір колірних рішень. Так що тут — як кому подобається. Також є можливість вибрати нестандартні форми вікон: арочні, круглі, трапеції і т.д.

Вибір фурнітури і склопакета
З профілем закінчили. Наступний етап — фурнітура. Не варто забувати, що фурнітура є Найважливішим елементом, за допомогою якого вікно відкривається і закривається. Тому на ній Краще не економити. Особливо це стосується нестандартних вікон, де вибір неправильної фурнітури виведе з ладу. Слід пам’ятати, що фурнітура буває декількох видів: поворотна, поворотно-відкидна, розсувна, а також з функцією мікропровітрювання.

Що стосується склопакета, то він теж є Важливе частиною пластикових вікон, так як становить 90% всього вікна. Склопакет являє собою герметично Сполучені скла з повітряними камерами всередині. Такі камери підвищують теплоізоляцію вікна. Також важливо, щоб в склопакеті використовувалися якісні герметики, оскільки неякісний матеріал неминуче призведе до внутрішнього запотівання і промерзання склопакета.

Монтаж пластикових вікон
І останній етап — монтаж. Краще, щоб монтаж пластикових вікон виконував компанія, яка вам їх і продала. Якщо роботи будуть виконуватися різними фірмами, в майбутньому буде складно пред’явити претензії. До речі, монтаж вікон часто зовсім НЕ має на увазі пластикові вікна під ключ. Це означає, що він не завжди включає в себе укоси. Так що уточнюйте у менеджерів компанії, чи виконують вони такі роботи.

І зверніть увагу, щоб при доставці ваші пластикові вікна були в захисній плівці, профіль — без подряпин, а склопакети — без тріщин.