Ремонт пластикових вікон

До початку кризового 2009 року дефекти і поломки усували самі фірми-установники згідно гарантійним зобов’язанням і післягарантійного обслуговування. Однак багато компаній згорнули свою діяльність через кризу, і обслуговувати клієнтів, які зверталися до цих компаній, більше нікому. А зараз саме той період, коли потрібно сервіс, адже термін служби фурнітури становить близько 2-3 років. Завдяки цьому стали з’являтися компанії, що пропонують ремонт пластикових вікон. До цих компаній звертаються ті замовники, які встановлювали пластикові вікна в своїх будинках близько 10 років тому.

Більш ніж у половині квартир типових дев’ятиповерхівок Києва пластикові вікна були встановлені більше п’яти років тому. На сьогоднішній день потрібно як мінімум заміна ущільнювачів. А через пару років може статися, що вікно перестане закриватися через вихід з ладу фурнітури. Таким клієнтам просто необхідний ремонт пластикових вікон.

Однак, в сферу діяльності компаній, що пропонують ремонт пластикових вікон, входять не тільки об’єкти десятирічної давності. У нових будинках також є проблеми з вікнами. Найчастіше забудовники економлять на матеріалах, встановлюючи пластикові вікна низької якості, які просто не можуть служити довго, і клієнтам доводиться звертатися за допомогою. Особливо це помітно в холодний період: через погану теплоізоляції потрібна заміна ущільнювача або навіть склопакета. Що стосується літнього періоду, то тут часто змінюються замки і ручки, так як вікно експлуатується набагато активніше, ніж взимку, і неякісне вікно просто не витримує.