Пластикові підвіконня

Як відомо, дрібниць в дизайні та оформленні бути не може — важливі самі незначні на перший погляд деталі, без яких гармонії у вигляді приміщення не доб’єшся. До таких деталей можна віднести підвіконня — важливий предмет для житла в цілому і для вікна зокрема.

Вже давно намічається тенденція того, що пластикові підвіконня поступово витісняють традиційні дерев’яні та кам’яні. Пластикові підвіконня мають безліч корисних характеристик і при цьому повністю відповідають сучасним естетичним і функціональним вимогам. Пластикові підвіконня прекрасно протистоять проникненню холоду зовні, а також перешкоджають виходу теплого повітря з приміщення. Основне завдання підвіконня — регулювання теплих конвекційних потоків, які повинні сходити вгору, при цьому покращуючи теплу повітряний прошарок між вікном і прилеглою до нього ділянкою стіни. Конденсат, що утворюється на стеклах, стікає по спеціальному укосу підвіконня, так що волога не буде проникати під вікно. Ну і, нарешті, пластикові підвіконня є практичним прикрасою приміщення, адже на ньому можна розмістити квіти, улюблені сувеніри, а іноді корисні речі і побутову техніку.

Пластикові підвіконня згладжують різницю між товщиною стіни і коробки, утворюючи плавний переклад від внутрішнього простору до зовнішнього. Ці важливі елементи демонструють високі теплоізоляційні властивості, завдяки чому способи зберігати оптимальну температуру в приміщенні цілий рік. Що стосується надійності пластикового підвіконня, то вона така ж, як і у пластикових вікон — стійкість до гниття, водонепроникність і низька горючість.

Пластикові підвіконня легко експлуатуються. Завдяки спеціальним ребрам жорсткості, вони мають міцність, довго тримають форму, а також покриті спеціальною плівкою, яка захищає поверхню від подряпин, хімічних впливів і ультрафіолетового випромінювання. При цьому пластикові підвіконня не вимагають особливого догляду, фарбування і обробки, так як зберігають первозданний вигляд протягом всього терміну експлуатації.