ПВХ-вікна: історія і факти про полівінілхлориді

Сьогодні піонерами і законодавцями бізнесу ПВХ-вікон вважаються німецькі виробники. Але мало кому відомо, що ПВХ (полівінілхлорид) виник абсолютно випадковим чином в 1835 році. Французький гірський інженер і фізик Анрі Віктор Реньо, проводячи досліди над розчином вінілхлориду, виявив в ньому білий порошок. Однак після цілого ряду непотрібних дослідів вчений втратив до нього інтерес, і про полівінілхлориді забули майже на 90 років.

У 1913 році німецький вчений Фріц Клатте запропонував поливинилхлоридное з’єднання, і в 30-х роках в Німеччині було налагоджено масове виробництво ПВХ. Пізніше, в 1954 році, німецька фірма «Trocal», яка і до цього дня працює на ринку світлопрозорих конструкцій, запустила ПВХ-вікна в виробництво. Таким чином, саме Німеччина стала батьківщиною першого вікна з ПВХ.

Полівінілхлорид складається з вуглецю, водню і хлору, які формують з’єднання, що володіє високою стійкістю до дії агресивних чинників. У виробництві ПВХ застосовується 43% -ний етилен, який видобувається з нафти, і 57% -ний хлор з кухонної солі. Ці компоненти вступають в реакцію з з’єднанням дихлоретан, в результаті чого утворюється вінілхлорид. А вінілхлорид, в свою чергу, за допомогою полімеризації перетворюється в полівінілхлорид.

Для поліпшення технологічних і експлуатаційних властивостей ПВХ застосовуються різні добавки. Пігментні речовини надають виробу колір, завдяки чому ПВХ-вікна зможуть отримати будь-який колір і відтінок. Мастильні речовини (віск, мило) покращують плинність ПВХ-суміші і змащують поверхню між сплавом і стінками екструдера. Технічні наповнювачі (в основному крейда) покликані поліпшити характеристики полівінілхлоридної суміші. Пластифікатори призначені для підвищення еластичності ПВХ при низьких температурах. В якості пластифікатора в основному використовується акриловий каучук.

Що стосується виробництва профілів для ПВХ-вікон і дверей, то тут застосовується метод екструзії — безперервного видавлювання розм’якшеного ПВХ через отвір потрібного перетину. Пройшовши через отвір, маса приймає потрібну форму і розміри в вакуумному калібрі, де здійснюється перший етап охолодження профілю. Другий етап охолодження відбувається за допомогою холодної проточної води. Потім виконується подача охолодженого профілю на секцію маркування та накладення захисної плівки. І наостанок профіль відрізається і ретельно упаковується. Тепер упаковані палиці профілю готові до доставки виробникам і дилерам ПВХ-вікон.