Нестандартні пластикові вікна

Вже давно минули ті часи, коли пластикові вікна були тільки квадратних і прямокутних форм. Технологія виробництва просунулася настільки, що тепер споживач може замовити нестандартні пластикові вікна: напівкруглі, круглі, арочні, трикутні, трапецієподібні і так далі. Додайте сюди ще й величезні можливості колірних рішень для пластикових вікон, і стане зрозуміло, що дизайн приміщень можна робити ще більш вишуканим і продуманим, ніж раніше.

Варто відзначити, що нестандартні пластикові вікна обійдуться вам дорожче їх традиційні аналоги такої ж площі скління. Їх складніше виготовляти, і вам доведеться чекати виконання замовлення трохи довше, ніж зазвичай.

Найдешевші варіанти нестандартних пластикових вікон — це трикутні і трапецієвидні вікна, вартість яких приблизно на 45% більше вартості стандартного пластикового вікна з аналогічною площею. Якщо ви плануєте замовляти пластикове вікно в формі еліпса, то будьте готові, що воно обійдеться вам в три рази дорожче.

До речі, далеко не кожен виробник виготовляє відкривання нестандартних форм: часто їм доводиться ділити нестандартне вікно на кілька стандартних частин, щоб мати можливість його відкривати. Врахуйте, що нестандартні відкривання на пластикових вікнах завжди коштують дорожче.

Нестандартні пластикові вікна часто потрібні в ході реставрації старих будівель або при проектуванні будинку в стилі, що має на увазі використання таких вікон. Але і для сучасних будівель такі вікна чудово підійдуть, адже вони додають винятковості і особливого стилю простим і звичним для нас форм.