Металопластикові вікна: зимовий монтаж

Холодна пора року для ринку металопластикових вікон вважається періодом спаду, «несезоном». І якщо виробництва ще сяк-так продовжують свою роботу, то кількість замовлень на монтаж практично зводиться нанівець. В основному клієнти побоюються встановлювати металопластикові вікна взимку. І причини у всіх різні. Хтось думає, що заміна вікон займає надто багато часу і боїться охолодити приміщення. Хтось наслухався історій про те, як поводиться на морозі монтажна піна. Хтось вважає, що сам профіль і склопакети можуть пошкодитися або лопнути через низьких температур. Насправді все не так страшно, як здається.

Якісні металопластикові вікна, як і склопакети, володіють високою морозостійкістю, так що ніякі температури їм не страшні ні при монтажі, ні в процесі подальшої експлуатації. Що стосується монтажної піни, то на ринку вже давно представлені піни і герметики, спеціально розроблені для монтажу в зимовий період. Такими засобами можна сміливо користуватися при температурах до -15 ° С. Звичайна ж піна дійсно принесе чимало проблем: при низькій температурі вона не піниться належним чином, і при потеплінні, розширивши, вилізе назовні, привівши Ваші металопластикові вікна в непридатний стан.

Якщо говорити про боязнь охолодження приміщення при заміні вікон, то тут теж нема чого боятися. Досвідчені монтажники поставлять нові металопластикові вікна вже через півгодини після демонтажу старих. За такий час Ваше приміщення не встигне сильно охолодитися.

Не варто забувати і про те, що в холодний період терміни виконання замовлення значно зменшуються, адже літній ажіотаж давно спав, а це дозволяє приділити Вам набагато більше уваги. Та й ціни в несезон приємніше за рахунок знижок і спеціальних зимових пропозицій.

Тому не чекайте весни для встановлення металопластикових вікон. Зробіть свій будинок теплим і затишним вже сьогодні!