Жалюзі для металопластикових вікон

Сьогодні будь-який, навіть самий примхливий і вимогливий покупець, може вибрати собі жалюзі для металопластикових вікон на будь-який смак. Тому що на ринку існує маса пропозицій — жалюзі найрізноманітніших конструкцій, типів, забарвлень і з різних матеріалів. Такі жалюзі допоможуть не тільки прикрасити офісне, житлове або виробниче приміщення, а й захистити його мешканців від сонячних променів.

Жалюзі для металопластикових вікон не тільки захистять від сонця і захистять від зайвих поглядів, а й можуть стати цікавою деталлю інтер’єру. Якщо підібрати колірну гамму жалюзі під колір самих вікон, то ви отримаєте стильне і красиве приміщення.

Отже, розглянемо деякі типи жалюзі для металопластикових вікон.

Горизонтальні жалюзі «Ізолайт»

Ця система являє собою горизонтальні алюмінієві жалюзі, які розроблені спеціально для металопластикових вікон. Управляються такі жалюзі ланцюжком. На відміну від звичайних жалюзі, «Ізолайт» монтується прямо на раму, майже впритул до склопакету.

При цьому жалюзі не заважають відкривати вікно на провітрювання, так як в нижній частині рами вони закріплені спеціальними фіксаторами. Ніякої додаткової площі в металопластикових вікнах такі жалюзі не займають. Кріплення для «Ізолайт» виконуються в трьох кольорах — в білому, коричневому і сріблястому

Жалюзі такого типу прекрасно вписуються в колірну гаму і конструкцію металопластикових вікон, виглядаючи з ними як одне ціле.

карнизні жалюзі

Жалюзі можна встановити і в інший спосіб — на карниз в отворі вікна. Для їх фіксації потрібні спеціальні конструкції, які розраховані на велику вагу. Для металопластикових вікон краще використовувати горизонтальні жалюзі.

Чимало моментів визначається конструкцією металопластикових вікон та їх формою. Наприклад, при установці таких жалюзі на звичайне металопластикове вікно і на мансардне вікно потрібно використовувати два абсолютно різних способу.

рулонні жалюзі

Рулонні жалюзі для металопластикових вікон останнім часом набули великої популярності. Виконуються такі жалюзі з різних матеріалів. Вони мають специфічну конструкцію, зручні і прості в експлуатації, прекрасно справляються з основною функцією — регулюванням рівня природного освітлення в приміщенні.

Що стосується вартості жалюзі для металопластикових вікон, то вона може істотно відрізнятися, і впливають на це різні чинники. Вплине на ціну жалюзі нанесення малюнка, ціна матеріалу, з якого жалюзі виготовлені, якість і його структура, конструктивні особливості жалюзі при їх установці на різні типи металопластикових вікон. Наприклад, рулонні жалюзі, встановлені на звичайне металопластикове вікно, будуть дешевше, ніж жалюзі, виготовлені для мансардних вікон.