Види пластикових вікон

На сучасному ринку пропонуються різні види пластикових вікон.

Глухі пластикові вікна

Глухе пластикове вікно є конструкцією, в якій одна з стулок заблокована і не відкривається. Крім звичайних застосувань для будинків і квартир, глухі вікна часто використовуються для створення вітражів, тому що з їх допомогою забезпечується цілісний панорамний вид. Часто з метою економії 2-х і 3-х стулчасті системи робляться з глухим вікном. Єдиний недолік глухих вікон є неможливість його миття із зовнішнього боку.

Поворотні пластикові вікна

Поворотне вікно — це конструкція, оснащена стулкою, що повертається навколо вертикальної осі. Відкриватися вони можуть і назовні, і всередину. Такі вікна практично такі ж, як і поворотно-відкидні, але при цьому дешевше і поступаються в зручності експлуатації зовсім небагато.

Поворотно-відкидні пластикові вікна

Поворотно-відкидне вікно відкривається в горизонтальній і вертикальній площинах. Ця конструкція поєднує в собі можливості як звичайного орного вікна, так і вікна з режимом провітрювання, що робить її однією з найбільш практичних.

Відкидні пластикові вікна

Вікно може бути тільки з режимом провітрювання, тобто, відкидні. Вони ідеально підходять для установки в підвалах, котелень, в інших приміщеннях, де немає можливості відкривати вікно навстіж, а також на сходових прольотах, де відкривати вікна небезпечно. Безсумнівною перевагою відкидного вікна є комфортне провітрювання — при ньому повітря заходить зверху, що мінімізує сильні протяги.

Розсувні пластикові вікна

Якщо у вас сильно обмежена простір, то вам підійдуть розсувні системи. Вони відкриваються на стіну, тому не займуть ні сантиметра корисної площі.

Багатостулкові пластикові вікна

Пластикові вікна можуть складатися з 2-х, 3-х, 4-х і більше стулок одного і різних видів. В отвір близько двох метрів найкраще ставити 3-приватне вікно. Найбільш вдалою конструкцією є вікно з симетричним поділом, де стулки однакові за розміром.

Кожен з перерахованих вище типів пластикових вікон має низку своїх достоїнств. Враховуйте їх, коли буде продумувати, який тип обрати для кожної кімнати в вашому домі.